
The Story
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 39.75" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with only a couple minor scuffs to the crown, due to shop wear, which can't be seen at address. The face and sole are both untouched and look great. No dings or scratches. Manufacturer sticker is still on the face. |
| SKU: | 321480 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 39.75" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Cobra Ultralite 45g Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with only a couple minor scuffs to the crown, due to shop wear, which can't be seen at address. The face and sole are both untouched and look great. No dings or scratches. Manufacturer sticker is still on the face. |
| SKU: | 321480 |
























