
The Story
| Brand: | Mizuno |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 35.5" |
| Loft: | 56 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS Hi-Rev 2.0 115g Wedge Flex Black Steel |
| Shaft Material: | Black Steel |
| Grip: | Lamkin ST Hybrid Standard+2 |
| Bounce: | 10* |
| Sole Grind: | |
| Finish: | Black |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with minor scuffs to the face of the wedge due to shop wear. Minor dings to the back of the face as well. Grooves are untouched and look great. No scratches. |
| SKU: | 324240 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Mizuno |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 35.5" |
| Loft: | 56 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS Hi-Rev 2.0 115g Wedge Flex Black Steel |
| Shaft Material: | Black Steel |
| Grip: | Lamkin ST Hybrid Standard+2 |
| Bounce: | 10* |
| Sole Grind: | |
| Finish: | Black |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with minor scuffs to the face of the wedge due to shop wear. Minor dings to the back of the face as well. Grooves are untouched and look great. No scratches. |
| SKU: | 324240 |
























