
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00The Story
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD MJ |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 62g |
| Kickpoint: | Low-Mid |
| Launch: | Mid-High |
| Spin: | Low-Mid |
| Torque: | 3.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Stiff |
| SKU: | 500918 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Graphite Design |
| Model: | Tour AD MJ |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Shaft Grouping: | Driver Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Weight: | 62g |
| Kickpoint: | Low-Mid |
| Launch: | Mid-High |
| Spin: | Low-Mid |
| Torque: | 3.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| Flex: | Stiff |
| SKU: | 500918 |
























