
The Story
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 45.5" |
| Loft: | 10.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 75g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average Condition. The face and sole look great with some light brush marks from normal course play. The crown looks ok with some light visible wear. No major dings. |
| SKU: | 404266 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 45.5" |
| Loft: | 10.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 75g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average Condition. The face and sole look great with some light brush marks from normal course play. The crown looks ok with some light visible wear. No major dings. |
| SKU: | 404266 |






















