
The Story
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.5" |
| Loft: | Standard |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra UltraLite 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 9 / 10 - Mint condition with no signs of use. The topline shows one small and minor nick, next to the hosel, which isn't noticeable at address. Crown and sole are both untouched and look great. Manufacturer sticker is still on the face. |
| SKU: | 333820 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 37.5" |
| Loft: | Standard |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra UltraLite 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5H |
| Headcover: | Not Included |
| Wrench: | |
| Condition Notes: | 9 / 10 - Mint condition with no signs of use. The topline shows one small and minor nick, next to the hosel, which isn't noticeable at address. Crown and sole are both untouched and look great. Manufacturer sticker is still on the face. |
| SKU: | 333820 |
























