
Original: $127.99
-65%$127.99
$44.80The Story
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei Blue AV Series 65g Regular |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 9 / 10 Mint condition. The face has minimal brush marks from normal course play. Crown and topline look good. |
| SKU: | 357604 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei Blue AV Series 65g Regular |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 9 / 10 Mint condition. The face has minimal brush marks from normal course play. Crown and topline look good. |
| SKU: | 357604 |
























