
The Story
| Brand: | Mizuno |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 35.25" |
| Loft: | 56 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS Hi-Rev 2.0 115g Wedge Flex Steel |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Lamkin St Hybrid 360 Standard +2 |
| Bounce: | 12* |
| Sole Grind: | S-Grind |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition - has some signs of use with brush marks on the face and sole. Groves still have plenty of life left in them. No major dings or scratches. Minor dings on the back of the face. |
| SKU: | 365264 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Mizuno |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 35.25" |
| Loft: | 56 |
| Flex: | Wedge |
| Shaft Type: | KBS Hi-Rev 2.0 115g Wedge Flex Steel |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Lamkin St Hybrid 360 Standard +2 |
| Bounce: | 12* |
| Sole Grind: | S-Grind |
| Finish: | |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition - has some signs of use with brush marks on the face and sole. Groves still have plenty of life left in them. No major dings or scratches. Minor dings on the back of the face. |
| SKU: | 365264 |
























