🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

$55.99
NEW ALDILA ROGUE SILVER 110 MSI GEN-2 60 STIFF FLEX DRIVER SHAFT #448775—
$55.99
The Story
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 63g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448775 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Silver |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 63g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448775 |






















