
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00The Story
| Brand: | Aldila |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 69g Range |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 404113 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 69g Range |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 404113 |






















