
The Story
| Brand: | Mitsubishi branded |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 78.5g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 1.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 421411 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Mitsubishi branded |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 78.5g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 1.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 421411 |














