🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

$28.00
Original: $79.99
-65%NEW FUBUKI MV SERIES 45 STIFF FLEX DRIVER SHAFT w/ TaylorMade Adapter #420406—
$79.99
$28.00The Story
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 6.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 420406 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 52g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 6.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 420406 |








