
The Story
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 74.5g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 365001 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Fujikura |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 74.5g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 365001 |






















