
The Story
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Ladies Stealth 2 HD |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.75" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 413603 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Ladies Stealth 2 HD |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.75" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 413603 |
























