
The Story
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 5.0 40g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin w/sensor |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 359185 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 5.0 40g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin w/sensor |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 359185 |
























