
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00The Story
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei AV Raw Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 73g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.4 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 424375 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Tensei AV Raw Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 73g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.4 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 424375 |






















