
The Story
| Brand: | PXG |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 35.5" |
| Loft: | 60 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | KBS Tour 130g Extra Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Golf Pride MCC Plus 4 |
| Bounce: | 7* |
| Sole Grind: | |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 6 / 10 Below Average Condition. The face and sole have heavy brush marks from normal wear. Sole shows heavy wear from lots of use. |
| SKU: | 362812 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | PXG |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 35.5" |
| Loft: | 60 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | KBS Tour 130g Extra Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Grip: | Golf Pride MCC Plus 4 |
| Bounce: | 7* |
| Sole Grind: | |
| Finish: | Chrome |
| Swing Weight: | |
| Condition Notes: | 6 / 10 Below Average Condition. The face and sole have heavy brush marks from normal wear. Sole shows heavy wear from lots of use. |
| SKU: | 362812 |
























