
The Story
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.75" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke RDX Red 70g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Winn Master Wrap |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Average condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks ok with few nicks. |
| SKU: | 387861 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 39.75" |
| Loft: | 22 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke RDX Red 70g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Winn Master Wrap |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 4H |
| Headcover: | Included |
| Wrench: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Average condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks ok with few nicks. |
| SKU: | 387861 |
























