
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00The Story
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Other |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 79 |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.7 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 426999 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Other |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 44.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 79 |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.7 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 426999 |
























