
The Story
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Recoil |
| Number of Items in Set: | 3 Shafts |
| Shaft Length: | 3 @ 37" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 417571 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | Recoil |
| Number of Items in Set: | 3 Shafts |
| Shaft Length: | 3 @ 37" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 417571 |




















