
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00The Story
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | |
| Number of Items in Set: | 8 |
| Shaft Length: | 3 Iron - Pitching Wedge (40.5"-37") |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 328512 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Model: | |
| Number of Items in Set: | 8 |
| Shaft Length: | 3 Iron - Pitching Wedge (40.5"-37") |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .355" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 328512 |




















