
Original: $23.99
-65%$23.99
$8.40The Story
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 39.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 47g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 7.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The tip is free of damage. |
| SKU: | 435383 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kuro Kage |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 39.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 47g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 7.4° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The tip is free of damage. |
| SKU: | 435383 |
























