
The Story
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 CB |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 43.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition w/ a few small nicks & marks to the paint & graphics. The tip is free of damage. |
| SKU: | 474732 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 CB |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 43.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition w/ a few small nicks & marks to the paint & graphics. The tip is free of damage. |
| SKU: | 474732 |
























