
The Story
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 42.50" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition with light cosmetic wear to the paint & graphics. "True Spec Demo" is etched into the paint but is hard to see. The adapter is in good shape. |
| SKU: | 431174 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 42.50" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | NONE |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition with light cosmetic wear to the paint & graphics. "True Spec Demo" is etched into the paint but is hard to see. The adapter is in good shape. |
| SKU: | 431174 |
























