
The Story
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Golf Pride MCC +4 Std |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter shows light wear but works fine. The adapter is left-handed & the grip is in good shape. |
| SKU: | 436780 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ Five |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Golf Pride MCC +4 Std |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter shows light wear but works fine. The adapter is left-handed & the grip is in good shape. |
| SKU: | 436780 |
























