
Original: $479.99
-65%$479.99
$168.00The Story
| Brand: | |
| Model: | |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 45.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | Golf Pride Tour Wrap Std |
| Shaft Weight: | 61g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 456964 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | |
| Model: | |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 45.25" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff-Regular |
| Grip: | Golf Pride Tour Wrap Std |
| Shaft Weight: | 61g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.5° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the paint & graphics. The adapter & grip are in great shape. |
| SKU: | 456964 |
























