
Original: $79.99
-65%$79.99
$28.00The Story
| Brand: | KBS |
| Model: | TD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Golf Pride Tour Wrap Std |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint. The tip is free of damage, & the grip is in great shape. |
| SKU: | 458306 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | TD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Golf Pride Tour Wrap Std |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint. The tip is free of damage, & the grip is in great shape. |
| SKU: | 458306 |
























