
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60The Story
| Brand: | KBS |
| Model: | TD |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 43.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint. The adapter is in great shape. |
| SKU: | 467089 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | TD |
| Adapter: | Ping Driver/Fairway G410,G425,G430 |
| Shaft Length: | 43.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 62g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.0° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Excellent condition with a few light marks to the paint. The adapter is in great shape. |
| SKU: | 467089 |
























