
The Story
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana M+ |
| Adapter: | Titleist Fairway |
| Shaft Length: | 40.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition with some small nicks and light marks to the paint / graphics. The adapter is good shape. |
| SKU: | 423301 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana M+ |
| Adapter: | Titleist Fairway |
| Shaft Length: | 40.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Ladies |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition with some small nicks and light marks to the paint / graphics. The adapter is good shape. |
| SKU: | 423301 |
























