
The Story
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana PD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 45.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 53g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition with a few small nicks & marks to the paint. The tip is free of damage. |
| SKU: | 475740 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana PD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 45.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 53g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 4.8° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Great condition with a few small nicks & marks to the paint. The tip is free of damage. |
| SKU: | 475740 |
























