
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00The Story
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana PD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 43.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Mint condition with no cosmetic wear to the paint & graphics. The tip is free of damage. |
| SKU: | 475741 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Diamana PD |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 43.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 64g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.3° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | Mint condition with no cosmetic wear to the paint & graphics. The tip is free of damage. |
| SKU: | 475741 |
























