
The Story
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ5 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475449 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ5 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.6° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475449 |
























