
The Story
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 80g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 460192 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Accra |
| Model: | TZ6 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 80g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 460192 |
























