
The Story
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 93g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.6 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 425527 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Aldila |
| Model: | Rogue Black |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 93g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | 2.6 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 425527 |
























