
Original: $11.99
-65%$11.99
$4.20The Story
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 299999 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 299999 |
























