
Original: $39.99
-65%$39.99
$14.00The Story
| Brand: | KBS |
| Model: | Tour Custom |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Grouping: | Wedge Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Length: | 37" |
| Shaft Weight: | 130g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504106 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | KBS |
| Model: | Tour Custom |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Extra Stiff |
| Shaft Grouping: | Wedge Shaft |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Length: | 37" |
| Shaft Weight: | 130g |
| Kickpoint: | Mid |
| Launch: | Mid |
| Spin: | Mid |
| Tip Diameter: | .355" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504106 |
























