
The Story
| Brand: | LA GOLF |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 180g |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448197 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | LA GOLF |
| Model: | Other |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 180g |
| Launch: | |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448197 |
























