
The Story
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Bassara |
| Adapter: | Callaway Driver |
| Shaft Length: | 44.75 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 57g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 450865 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Bassara |
| Adapter: | Callaway Driver |
| Shaft Length: | 44.75 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 57g |
| Launch: | Mid-High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 450865 |
























