
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60The Story
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 65g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.9* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 354899 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 65g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.9* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | NEW |
| SKU: | 354899 |
























