
The Story
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | |
| Shaft Length: | 35.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 120g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448101 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | |
| Adapter: | |
| Shaft Length: | 35.5" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 120g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448101 |
























