
The Story
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.1 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446396 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Fubuki |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 42 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.1 |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 446396 |
























