
The Story
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li Blue |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 74g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 437155 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | MCA Golf |
| Model: | Kai'li Blue |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Shaft Weight: | 74g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.8 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 437155 |
























