
The Story
| Brand: | Project X |
| Model: | Cypher |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline Standard |
| Shaft Weight: | 40g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 453071 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | Cypher |
| Adapter: | Titleist Driver |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline Standard |
| Shaft Weight: | 40g |
| Launch: | High |
| Torque: | |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 453071 |
























