
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00The Story
| Brand: | Project X |
| Model: | Denali Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 73g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.6 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 454614 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | Denali Blue |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 73g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 2.6 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 454614 |
























