
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80The Story
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Yellow Handcrafted |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 76g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475455 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Yellow Handcrafted |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Regular |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 76g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 2.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 475455 |
























