
Original: $71.99
-65%$71.99
$25.20The Story
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 451663 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | TaylorMade Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 44.5 |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.3 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 451663 |
























