
The Story
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Red CB Gen4 |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 41.50" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Std |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New w/ minimal shop wear. |
| SKU: | 452359 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Red CB Gen4 |
| Adapter: | Cobra Driver/Fairway |
| Shaft Length: | 41.50" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Std |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New w/ minimal shop wear. |
| SKU: | 452359 |
























