
The Story
| Brand: | TPT GOLF |
| Model: | TPT |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 476743 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | TPT GOLF |
| Model: | TPT |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46", Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 59g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 4.1° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 476743 |
























