
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00The Story
| Brand: | TPT |
| Model: | TPT |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Hybrid Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Weight: | 87g |
| Kickpoint: | Mid-High |
| Launch: | Low |
| Spin: | Mid |
| Torque: | 2.35° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504069 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | TPT |
| Model: | TPT |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Grouping: | Hybrid Shaft |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Length: | 42" |
| Shaft Weight: | 87g |
| Kickpoint: | Mid-High |
| Launch: | Low |
| Spin: | Mid |
| Torque: | 2.35° |
| Tip Diameter: | .370" |
| Trim: | Untipped |
| Grip: | None |
| Adapter: | None |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 504069 |
























