🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

$119.99
New UST Mamiya All In Brookstick Putter Shaft .370" Tip 502806—
$119.99
The Story
| Brand: | UST Mamiya |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .370" |
| Shaft Length: | 47" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 502806 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | UST Mamiya |
| Condition: | New |
| Condition Grade: | 10/10 |
| Condition Notes: | New |
| Grip: | None |
| Tip Diameter: | .370" |
| Shaft Length: | 47" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grade: | Store Line |
| SKU: | 502806 |













