🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

$11.20
Original: $31.99
-65%Odyssey Stroke Lab SL90 31.75" Putter Shaft .370" Tip #500431—
$31.99
$11.20The Story
| Brand: | Odyssey |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 9/10 |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the finish & label. The tip is free of damage. |
| Tip Diameter: | .370" |
| Shaft Length: | 32.75" |
| Shaft Weight: | 90g |
| Shaft Material: | Steel |
| SKU: | 500431 |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
| Brand: | Odyssey |
| Condition: | Used |
| Condition Grade: | 9/10 |
| Condition Notes: | Excellent condition w/ minimal cosmetic wear to the finish & label. The tip is free of damage. |
| Tip Diameter: | .370" |
| Shaft Length: | 32.75" |
| Shaft Weight: | 90g |
| Shaft Material: | Steel |
| SKU: | 500431 |













